KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759136
nr 1575 9136
Hilmer Eriksson
(1881-1962), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 85x115 cm, yttermått inklusive ram: 102x130 cm
Hilmer Eriksson, svensk bildkonstnär född 1881, död 1962.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 19:06:18
30/10 19:01:18
Hilmer Eriksson
Läs mer om Hilmer Eriksson